مشاوره آنلاین رایگان

هم اکنون بمدت محدود (1 ماه فرصت دارید) تا بدون پرداخت هزینه و کاملا رایگان با متخصص دکتر مشاور روانشناس ارتباط بگیرید. مشاوره آنلاین هم اینک دارد به یکی از رایج ترین اشکال مشاوره روانشناسی بدل می شود. شما سابقه مشاوره روانشناسی را دارید؟ تا بحال تجربه مراجعه به روانشناسان و مشاوران را داشته اید؟ آیا می دانید اکنون دیگر برای دریافت مشاوره از متخصصان مشاور روانشناس لزوما نیازی به مراجعه حضوری ندارید؟ اما مشاوره آنلاین چگونه کار می کند. آیا واقعا با مشاوره آنلاین می شود مسایل و مشکلاتی نظیر افسردگی، وسواس، اضطراب ، مشکلات جنسی و زناشویی را درمان کرد؟ مسایل و اختلالات شخصیت را چطور؟ و یا اینکه مشاوره آنلاین صرفا برای راهنمایی ست؟ مشاوره آنلاین همان مشاوره و روان درمانی حضوری است منتها به صورت مجازی. یعنی به جای اینکه این رو در رویی به صورت فیزیکی باشد این رودررویی به صورت مجازی است. مشاوره آنلاین هم به صورت متنی (چت) ، هم به صورت صوتی (صدا) و هم به صورت تصویری و ارتباط تصویری با مشاوران و روانشناسان فراهم می باشد.

انواع مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین برای انواع مسائل و مشکلات و انواع مختلف افراد بزرگسال و غیر بزرگسال که بتوانند از اینترنت استفاده کنند و دانش حداقلی داشته باشند بواسطه گوشی های هوشمند، تبلت، لپ تاپ یا کامپیوتر مهیاست.

مشاوره آنلاین افسردگی

افسردگی با نشانه های شاملبی حوصلگی، لذت نبردن از وقایع زندگی، احساسات غم و اندوه تکراری و دایم عمدتا شناخته می شود. در مشاوره آنلاین افسردگی مشاور روانشناس سعی می کند علاوه بر ارتباط گیری با مراجع زمینه افسردگی فرد را شناسایی و به وی در جهت درمان آن کمک کند. مشاوره آنلاین بویژه برای افراد افسرده که از بیان مسائل شان و یا حتی رفتن نزد مشاور روانشناس عاجزند می تواند بسیار موثر واقع شود.

مشاوره آنلاین اضطراب

حالت های دل آشوب و دل نگرانی دایمی نسبت به حتی کوچکترین اتفاقات زندگی، ترس های غیر منطقی، درگیری های ذهنی دایمی ، حالت های تپش قلب شدید از حالت های اضطراب هستند. در مشاوره آنلاین اضطراب سعی می شود ضمن زمینه شناسی این اضطراب ها در فرد با ارتقای مهارت های فردی فرد و تمریناتی نظیر ریلکسیشن به فرد در جهت تسلط بر این اضطراب ها و غلبه بر آنها کمک شود.

مشاوره آنلاین خودکشی

فردی که دست به خود کشی یا دیگر کشی می زند در یک لحظه درگیر جنون می شود. و مشاوره آنلاین زمینه ارتباط فرد را با متخصص در هر لحظه و حتی در دقایق و ثانیه های آخر فراهم می کند و چه بسا با اورژانس روانشناسی بجا در آن لحظه بتوان از اقدام به خود کشی فرد بواسطه مشاوره آنلاین جلوگیری کرد. خاصیت مشاوره آنلاین در این جا در لحظه در دسترس بودن متخصص و کمک به منطقی سازی افکار فرد و درنتیجه اتخاذ تصمیم صحیح است.

مشاوره آنلاین وسواس

عادت تکراری به انجام یک کار یا عمل مثلا شستن، اعداد خاص، متقارن بودن اشیاء، و یا تکرار دایمی یک فکر در ذهن از نشانه های بارز وسواس است. البته وسواس در حالت های شدید تر با زمینه های بدبینی به دیگران و مختل کردن ارتباطات نیز خودش را نشان می دهد. افراد وسواسی ترس از پذیرش مساله و مشکلشان دارند و خجالت می کشند. مشاوره آنلاین زمینه مناسب را برای فرد فراهم می کند که بدون ترس از قضاوت شدن و بدون خجالت بتواند مسائل و مشکلات ش را مطرح و با کمک متخصص درمان کند.

مشاوره آنلاین جنسی

نارضایتی های جنسی و اختلالات جنسی یکی از دلایل شایع اختلافات زن و شوهری است. از طرفی زوج ها و زن و شوهر ها نیز از طرح مشکلات جنسی شان با متخصص واهمه دارند. و بعضا خجالت می کشند. مشاوره آنلاین زمینه لازم برای طرح راحت موضوعات و مسائل جنسی مراجعان از جمله مسایلی نظیر خود ارضایی، اختلال نعوظ، واژینیسم در خانم ها، فتشیسم، هم جنس بازی، اختلال هویت جنسی، اختلال میل جنسی در رابطه را فراهم می کند. امکان استفاده از مشاوره آنلاین در قالب ناشناس نیز زمینه هر چه بیشتر طرح موضوعات و مشکلات جنسی را برای افراد فارغ از ترس از زیر سوال رفتن زنانگی یا مردانگی شان و یادگیری و کسب مهارت های ارتباطی جنسی بهتر را فراهم می کند.

مشاوره آنلاین زوجی

چنانچه با همسرتان مشکل دارید. از رابطه زوجی تان نارضایتی دارید. با خیانت همسرتان مواجه شده اید. در رابطه تان خشونت و درگیری و تنش های دایمی کلامی و غیر کلامی وجود دارد. مشاوره آنلاین زوجی می تواند به شما در شناسایی و تشخیص و درک هر چه بهتر مسائل و مشکلات رابطه تان و حل و رفع آن ها راه گشا باشد. شناسایی و تشخیص عوامل زیربنایی این اتفاقات در رابطه تان به کمک یک متخصص مشاور روانشناس باعث می شود تا بتوانید برای هر یک از این مسائل راه حل مناسبی پیدا کنید.

مشاوره آنلاین کودک

کودکان مهم ترین اتفاق زندگی بزرگسالان و والدین هستند. از همین رو لازمست هم به قصد پیشگیری روز به روز به افزایش مهارت های فرزند پروری خود اقدام کنند. و هم با مشاهده کوچکترین نشانه در رفتار کودک مثل پرخاشگری، لجبازی، ترس، اضطراب، کناره گیری از دیگران و غیره نسبت به بررسی موضوع و کمک تخصصی از متخصص گرفتن اقدام کنند که مشاوره آنلاین به صورت در لحظه این زمینه را فراهم می کند. همچنین در مواجه با مشکلات و مسائل شب ادراری، کنجکاوی جنسی، تربیت جنسی کودکان و نوجوانان، مشکلات تحصیلی نظیر بی تمایلی به تحصیل، مشکل با همکلاسی ها، ارتباط با هم سن و سالان، اختلاف نظری های پدر و مادر ها با نوجوانان شان، مسائل و مشکلات شغلی نظیر استرس شغلی، نارضایتی شغلی ، مشکلات سازمانی نظیر تعارضات سازمانی و غیره نیز مشاوره آنلاین می تواند راه گشا باشد. علاوه بر این با مراجعه به بخش پرسش و پاسخ رایگان «روانشناس من» می توانید به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه نسبت به طرح موضوعات و دغدغه های تان با مشاوران و روانشناسان کارآزموده و دارای مجوز و پروانه اشتغال تخصصی اقدام کنید.